Разработка платного шаблона Joomla
  • Ćwicz dla siebie
  • Nie poddawaj się
  • Jakiś tytuł

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW

 

Ruszaj się

Po co Ci trener personalny?

01.09.2015 | Kategoria: Ruszaj się | Odsłony: 2408
Po co Ci trener personalny?

 

Czym jest trening personalny?

Wybierając się na grupowe zajęcia z instruktorem, spotykasz się z osobą wykwalifikowaną, której zadaniem jest poprowadzenie ćwiczeń w taki sposób, by były one zgodne z oczekiwaniami uczestników, ale także dostosowane do ich potrzeb oraz tempa. Takie spotkania pomagają w walce o lepszą kondycję czy piękniejszą sylwetkę, jednak nie są rozwiązaniem idealnym. Bez względu na to, jak instruktor będzie się starał, nigdy nie będzie w stanie wyłapać błędów każdego uczestnika albo zwrócić uwagę na wszystkie jego mocne i słabe strony. Jeśli chcesz, by ktoś skupił się wyłącznie na Tobie i tym, co trzeba zrobić, byś osiągnął wymarzony efekt, zgłoś się do mnie, czyli trenera osobistego.

Trening personalny to indywidualne spotkania podczas których ustalamy nad jakimi partiami ciała chcesz pracować, na czym najbardziej się skupić oraz jak będą wyglądały treningi. Opowiem Ci, ile mniej więcej czasu zajmie osiągnięcie Twojego celu, jak bardzo wymagający to będzie proces oraz jak najlepiej się odżywiać podczas treningów oraz po ich zakończeniu. Tak wygląda strona techniczna treningu personalnego, ale jest jeszcze kwestia psychologiczna. Choć będę Twoim trenerem, to jednocześnie partnerem - zmotywuję Cię i zmobilizuję, kiedy zabraknie Ci siły, by dalej nad sobą pracować.

Zalety treningu personalnego

Jako trener personalny, ale także miłośnik zdrowego stylu życia, doskonale wiem, że aktywność fizyczna nie tylko wpływa na sprawność i wygląd. To także sposób na odstresowanie się, poprawienie jakości snu oraz polepszenie samopoczucia i własnej samooceny. Z treningu osobistego wypływają wszystkie te wyżej wymienione zalety, jednak oprócz nich możesz liczyć także na inne pozytywy ćwiczeń z trenerem:

  • skupienie na Twoich mocnych i słabych stronach,
  • korygowanie błędów podczas wykonywania ćwiczeń,
  • dbanie o wszystkie trzy etapy treningu (rozgrzewkę, część właściwą, stretching),
  • porady dietetyczne,
  • ćwiczenia dostosowane do potrzeb Twojego ciała,
  • indywidualne podejście trenera podczas każdego spotkania, co gwarantuje widoczne efekty w jak najkrótszym czasie.

Trening osobisty to bardzo dobre rozwiązanie dla osób zapracowanych i takich, którym brakuje motywacji do codziennych ćwiczeń. Niestety, czasem nawet wykupienie rocznego karnetu do siłowni nie mobilizuje do regularnej aktywności fizycznej, więc spotkanie z trenerem jest wówczas jak najbardziej wskazane. Ponadto, z takiej usługi powinny skorzystać osoby, które mimo wielu tygodni ćwiczeń, nie widzą efektów. Prawdopodobnie potrzebują one nakierowania na właściwą drogę oraz indywidualnie dobranego planu treningowego.

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z trenerem osobistym, zapewne nie wiesz, czego się spodziewać i jak wygląda pierwsze spotkanie. To naturalne, że zanim zdecydujesz się na taką formę ćwiczeń, chciałbyś najpierw dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Mam propozycję – napisz do mnie! Wstępnej konsultacji online udzielam gratis, dlatego możesz bez żadnych opłat zapytać o co chcesz i upewnić się, czy trening personalny to najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Czekam na Twoją wiadomość!