Разработка платного шаблона Joomla
  • Czas na zmiany
  • Najlepszy czas na działanie jest teraz!

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW

 

Fitness i Odchudzanie Kalisz • Tener personalny Damian Biernat

Łap formę

Zobacz jak w prosty i przyjemny sposób zmienić swoją sylwetkę.

 

Wiele osób uważa, że walka o zdrowe, jędrne ciało wymaga nadludzkiego wysiłku i poświęcenia. Chcę pokazać Ci, że odrobina silnej woli i kilka codziennych nawyków wystarczą, aby poczuć się dobrze we własnym ciele. Metody te nie wiążą się z rygorystyczną dietą czy katowaniem się w pocie czoła intensywnymi ćwiczeniami. Wiem, na co powinieneś zwrócić uwagę, by odzyskać formę lub udoskonalić obecną kondycję fizyczną. Nic ponad Twoje siły!

 

Profesjonalny trening powinien być dobrany do każdego indywidualnie, a pod okiem trenera personalnego szybciej osiągniesz następujące rezultaty:

Fotolia 82532531
 

Zrzucisz zbędne kilogramy

Bez wylewania siódmych potów i z myślą o zdrowiu sprawisz, że ciało stanie się Twoim przyjacielem. Z radością włożysz koszulkę, która jeszcze niedawno była zbyt obcisła.

Fotolia 85328123
 

Wysmuklisz i wymodelujesz sylwetkę

Sekretem jest nie tylko szczupła figura, ale również idealne proporcje. Gdy je osiągniesz sezon plażowy będzie przyjemnością.

youth 570881 640
 

Poczujesz przypływ energii

Codzienne czynności przestaną Cię męczyć. Wbieganie po schodach czy tańce do rana przyjdą Ci z łatwością.

Fotolia 84607707
 

Zbudujesz naturalnie umięśnione ciało

Dzięki mięśniom tłuszcz spala się efektywniej, a wysportowana sylwetka nie tylko robi wrażenie, ale sprawia, że Twój organizm jest bardziej wytrzymały, a Ty cieszysz się zdrowiem.

 

 

Masz pytania? Jestem do Twojej dyspozycji.