Разработка платного шаблона Joomla
 • Ela i Janusz - 20kg
  Ela i Janusz - 20kg
 • Angelika -20kg
  Angelika -20kg

  Efekty już są, ale my nie spoczywamy na laurach, ćwiczymy dalej!

 • Krystian -14kg
  Krystian -14kg

  Cieszy nie tylko widoczny efekt, ale zmiana stylu życia

 • Adrian -22kg
  Adrian -22kg

Odchudzanie

Skuteczne odchudzanie

Jeśli zajrzałeś/aś do zakładki „Odchudzanie”, to znaczy, że sprowadza Cię tutaj chęć szybkiego, ale jednocześnie bezpiecznego zrzucenia kilogramów. Dobrze, że jesteś – razem przygotujemy skrojony na Twoją miarę plan i przejdziemy przez drogę wysmuklania sylwetki.

Co Ci proponuję? Program NOWY SYSTEM FIT składający się z trzech ściśle związanych elementów. Wybierając moją ofertę masz pewność, że przez cały proces odchudzania będę Ci towarzyszył i wspólnie z Tobą wprowadzał w życie następujące punkty:

FIT System

KROK I: Training

Jako trener personalny zapewnię Ci indywidualnie dobrany program ćwiczeń. Na pierwszym spotkaniu uzgodnimy cel, przeprowadzę z Tobą wywiad potrzebny do rozpisania treningu, a następnie sprawdzę Twoją wydolność oraz kondycję. Dane uzyskane podczas naszej wstępnej konsultacji pozwolą mi na opracowanie planu treningowego, który w jak najkrótszym czasie pozwoli Ci schudnąć oraz wzmocnić Twoje mięśnie. Skupimy się na wymagających uwagi partiach ciała i krok po kroku będziemy dążyć do wyniku, który założyliśmy na początku. Gwarantuję Ci, że już po kilku tygodniach wspólnej pracy zauważysz różnicę.

KROK II: Healthy food

Dobrze dobrane treningi to bardzo ważna część odchudzania, jednak jeśli chcesz osiągnąć sukces, musisz połączyć ćwiczenia ze zdrowym, pełnowartościowym jedzeniem. Nauczę Cię, jakie produkty wybierać, a jakie kategorycznie omijać, jak komponować jadłospis i przygotowywać posiłki, by były sycące, ale równocześnie mniej kaloryczne. Rozumiem, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest prostym zadaniem, dlatego mogę pomóc Ci również w robieniu zakupów i zapasów tak, by w Twojej lodówce zawsze znajdowały się zdrowe artykuły spożywcze oraz wartościowe przekąski.

KROK III: Intensive regeneration

Racjonalnie planowane posiłki oraz ćwiczenia zapewnią spadek wagi tylko wtedy, kiedy organizm będzie wypoczęty i gotowy do działania. Odchudzanie nie polega bowiem wyłącznie na tym, by ograniczać bilans kaloryczny i uprawiać aktywność ruchową, ale również na wsłuchiwaniu się w potrzeby swojego ciała. Ułożę dla Ciebie plan regeneracji, przekażę najważniejsze zasady higieny snu i nauczę, jak odpoczywać, by być pełnym energii. Pamiętaj, że relaks jest równie ważnym elementem zdrowego trybu życia, co utrzymywanie prawidłowej wagi oraz ćwiczenia fizyczne.

Mój trójstopniowy program NOWY SYSTEM FIT to gwarancja Twojego sukcesu. Będę towarzyszyć Ci na każdym kroku, motywując i pomagając w ułożeniu programu ćwiczeń, planu regeneracji oraz jadłospisu.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i skontaktuj się ze mną!