Разработка платного шаблона Joomla
 • Mogę szczerze powiedzieć, że Damian Biernat to najlepszy trener personalny jakiego poznałam! A nie jestem laikiem w tym temacie. Wspaniale, holistycznie patrzy na ciało i jego pracę , ale przede wszystkim indywidualnie patrzy na każda osobę! Świadomie dostosowuje trening do potrzeb każdej jednostki i cuuuuudooownie motywuje!

  majka wachowska

  Majka Wachowska

  Aktorka

 • Niedawno rozpoczęliśmy z Damianem Biernatem treningi. Fachowy i kompetentny facet, treningi są efektywne, a dodatkowo odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze. Polecam!

  lukasz kaczmarek

  Łukasz Kaczmarek

  Aktor

 • Widząc efekty poprawy sylwetki mojego znajomego trafiłem do Damiana Biernata...  przede wszystkim w mojej ocenie trener kompetentny i na efekty nie trzeba było długo czekać co szybko zmobilizowało mnie do dalszej pracy.! Po trzech miesiącach sukces mierzony centymetrach i kilogramach. Sylwetka szczuplejsza, postawa nabierająca sportowego wyglądu, więcej energii i chęci do zdrowego odżywiania a to jeszcze nikomu wcześniej się nie udało ! Indywidualnie dobrane treningi były dla mnie przyjemne i mobilizujące. Damian bardzo pozytywnie zaskoczył mnie zasadami zdrowego odżywiania przez co dieta nie polegała na cierpieniach i wyrzeczeniach a była przyjemnym elementem naszej współpracy  szczerze polecam Damiana!  Brawo Ty!

  adrian weszke

  Adrian Weszke

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW