Разработка платного шаблона Joomla
  • Nie mam pracy - mam pasję

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW

 

Trener personalny Kalisz - Trening personalny dla ciebie!

Twój trener personalny

Nazywam się Damian Biernat i jestem trenerem personalnym. Pomagam ludziom odzyskać formę i kształtować sylwetkę w zgodzie ze zdrowiem. Uważam, że droga do zdrowego trybu życia oparta jest w 70% na Regularnym ruchu, 25% to Racjonalne odżywianie, a pozostałe 5% – Regeneracja. To moja sprawdzona zasada „3xR”.

Chcę, aby efekty treningów ułatwiały Ci codzienne funkcjonowanie – abyś mógł wejść bez zadyszki na ostatnie piętro, swobodnie dojechać rowerem do pracy czy spędzić weekend na spływie kajakowym bez nadmiernego wysiłku.

 

Co sprawiło, że wybrałem taką drogę zawodową?

 DSC1676Sport był w moim życiu od zawsze. Już jako mały chłopak spędzałem wolny czas na podwórku, uprawiając sporty pod różną postacią. W szkole nie mogłem się doczekać zajęć w-f.

17 lat, 20 kg niedowagi, siłownia w piwnicy u kolegi – tak wyglądały moje początki. W roli trenerów, starsi koledzy, po których już było widać rezultaty ćwiczeń.

Po pierwszym roku zdrowego odżywiania i systematycznych ćwiczeń przybrałem około 20 kg i w końcu mogłem bez kompleksów pokazać się na plaży. Ale kontuzja kręgosłupa i absorbująca praca zawodowa sprawiły, że waga niebezpiecznie poszybowała w górę. Sygnałem otrzeźwiającym był moment, gdy nie mogłem zawiązać sznurówek z powodu… brzucha ;) Po raz kolejny wziąłem się w garść i wróciłem do dawnej sylwetki, którą utrzymuję do dzisiaj.

Splot okoliczności sprawił, że zacząłem pracę w jednym z klubów fitness, w dziale marketingu i sprzedaży. Pasja odżyła na nowo. Przyszedł moment, w którym poczułem, że chcę pracować jako trener personalny. Swoje doświadczenie ugruntowałem odpowiednimi szkoleniami, aby móc pomagać ludziom uzyskiwać lepsze rezultaty (PFS Personal Trainer®, Trening Funkcjonalny).

Najwięcej satysfakcji sprawia mi możliwość przenoszenia klienta z punktu A do punktu B i obserwowanie zmian. Gdy widzę, jak nabiera większej pewności siebie, ma więcej energii do życia i cieszy się zdrowiem!

Nie wiesz, od czego zacząć zmiany? Jak połączyć dietę z treningiem? Zapraszam Cię na bezpłatne konsultacje: napisz do mnie.