Разработка платного шаблона Joomla
 • Ela i janusz
 • Adrian
 • Matki
 • śluby
 • workout2

  Trening w Fitness Klubie Kalisz

   
 • home workout

  Trening w domu

   
 • online

  Konsultacje online

   
 • konsultacje free

  Pierwsza konsultacja za darmo!

Trening

Oferta

Trening personalny

Na zdrowy styl życia składa się nie tylko dbanie o to, co pojawia się na Twoim talerzu, ale również to, jak wygląda i funkcjonuje Twoje ciało. Nawet niewielka, ale regularna dawka ruchu może opóźnić procesy starzenia, przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym oraz znacząco poprawiać samopoczucie i przyspieszyć proces odchudzania. Właśnie dlatego zachęcam Cię do podjęcia walki o piękną sylwetkę i lepszą wydolność fizyczną. Obiecuję, że będę towarzyszył Ci na każdym kroku, dobierając najlepszy trening, chwaląc za postępy i motywując do dalszej pracy.

W czym mogę Ci pomóc?

Jako sportowiec i trener personalny uwielbiam wyzwania, dlatego za każdym razem chętnie się ich podejmuję. Jeśli masz za sobą pierwsze nieudane próby odchudzania albo rzeźbienia sylwetki, zapewniam Cię, że zrobię wszystko, byś uzyskał wymarzony efekt.

Pomogę Ci w:

 • gubieniu zbędnych kilogramów – skuteczne odchudzanie,

 • budowaniu masy mięśniowej,

 • powrotu do formy po urazach i ciąży,

 • poprawie kondycji fizycznej oraz wydolności organizmu,

 • zmianie nawyków żywieniowych.

Dodatkowo, zajmuję się prowadzeniem treningów w parach lub małych grupach (do 5 osób) oraz aktywizacją dzieci i seniorów pod warunkiem, że stan zdrowia umożliwia im wykonywanie ułożonych przeze mnie treningów.

Gdzie możemy się spotkać na treningu personalnym ?

Biorąc pod uwagę Twój komfort oraz rodzaj treningu, jaki wybierzesz, możemy trenować w następujących miejscach:

 • FIT BODY EXPERT Kalisz

 • Park miejski w Kaliszu

 • Park Przyjaźni w Kaliszu

 • Twój dom lub ogród

Moja oferta przygotowana jest dla mieszkańców Kalisza i okolic, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy spotkali się w innej miejscowości. Wszystko ustalimy telefonicznie, mailowo lub podczas pierwszego spotkania.

Swoim klientom udostępniam maty, piłki oraz gumy. W fitness klubach korzystamy ze sprzętu niezbędnego do wykonania poszczególnych ćwiczeń.

Jak wygląda trening personalny?

TRENING PERSONALNY w KALISZU

Proponuję Ci trzy różne formy współpracy. Wyłącznie od Ciebie zależy, którą z nich wybierzesz.

 1. Plan treningowy + 1 Trening personalny

Pierwsza propozycja skierowana jest dla osób, które potrzebują jedynie wskazówki, w którą stronę podążać. Spotykamy się i na podstawie wywiadu, testu wydolności oraz moich obserwacji, sporządzam dla Ciebie 6-tygodniowy plan treningu. Następnie prezentuję, jak należy poprawnie wykonać poszczególne ćwiczenia z planu treningowego. 6 tygodni to najlepszy okres, by zaobserwować postępy.

 1. Plan treningowy + 4 Treningi personalne

Propozycja skierowana dla osób, które chcą być pod czujną kontrolą trenera personalnego i na bieżąco sprawdzać swoje postępy. Spotykamy się raz w tygodniu, ustalam dla Ciebie plan treningowy na kolejnych siedem dni i na bieżąco obserwuję zmiany w Twoim wyglądzie oraz samopoczuciu.

 1. Plan treningowy + 12 Treningów personalnych

Propozycja skierowana dla osób, które chcą każdy trening wykonywać wraz z trenerem personalnym. Będę miał oko na Twoją postawę w trakcie ćwiczeń, ich efektywność, ale także będę mógł motywować Cię w gorszych lub cięższych chwilach. Spotkania odbywają się trzy razy w tygodniu – wspólnie ustalimy gdzie oraz w jakich dniach i godzinach.

Doskonale rozumiem, że Twoje potrzeby mogą różnić się od oczekiwań innych. Dlatego też pamiętaj, że tworzony przeze mnie plan treningowy ma zawsze charakter indywidualny i jest dopasowany do tego, jakie efekty chcesz osiągnąć.

TRENING / DIETA ONLINE

Nie masz czasu się ze mną spotkać? Wolisz multimedialną formę kontaktu? Nie ma sprawy! Jestem do Twojej dyspozycji online. Wystarczy, że wyślesz wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a ja skontaktuję się z Tobą i omówimy warunki naszej współpracy. Udzielam konsultacji treningowych i dietetycznych.

 

Jak wygląda pierwsze darmowe spotkanie?

Pierwszej konsultacji zawsze udzielam bezpłatnie. Kiedy się spotkamy, przeprowadzę z Tobą wywiad na temat Twojego stylu życia oraz nawyków żywieniowych, a także sprawdzę Twoją kondycję fizyczną i wydolność organizmu. Porozmawiamy również o celach, które chciałbyś osiągnąć. Na tej podstawie przygotuję dla Ciebie jak najbardziej dopasowaną do Twoich plan treningowy.

Pierwsza konsultacja online również jest darmowa.