Разработка платного шаблона Joomla
  • Trening-w-ciazy.jpg

ZOBACZ OFERTĘ TRENINGÓW

 

Trening dla kobiet w i po ciąży

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Przyszła mama przygotowuje się wówczas na wyzwania, z jakimi będzie się za kilka miesięcy zmagać. Jednocześnie musi radzić sobie ze zmianą własnego ciała spowodowaną dodatkowymi kilogramami oraz hormonami. Jako trener personalny, wiele lat pracujący z kobietami nad ich sylwetkami, wiem, jak ważne jest dla Pań samopoczucie i pewność siebie, zwłaszcza w tym magicznym czasie ciąży. Dlatego też przygotowałem specjalną ofertę dla mam.

Trening dla kobiet po ciąży

Ciąża zmieni Twoje ciało. To naturalne i każda mama przechodzi ten etap. Kiedy po kilku tygodniach po porodzie poczujesz, że nadszedł czas, aby popracować nad swoją sylwetką i wrócić do stanu przed ciążą, będzie mi miło gościć Cię na moich zajęciach.

Razem ze mną odzyskasz siłę, energię oraz pewność siebie. Wspólnie zadbamy o to, byś była zadowolona ze swojej sylwetki oraz kondycji. Nie tylko pokażę Ci, jak ćwiczyć po porodzie, by każdy ruch był efektywniejszy, ale także porozmawiam z Tobą o zdrowych nawykach i będę motywował Cię do dalszej pracy. Wierzę, że nastawienie psychiczne to klucz do sukcesu.

Skupimy się na najbardziej problematycznych częściach ciała. Brzuch po ciąży jest częstą przyczyną kompleksów wielu mam. Jeśli Ty też tak czujesz, przedstawię Ci odpowiedni plan ćwiczeń, dzięki któremu już po kilku treningach zobaczysz różnicę. Zależy mi, byś na nowo odnalazła w sobie atrakcyjną i szczęśliwą kobietę.

Grafik młodej mamy jest napięty. Doskonale to rozumiem i dlatego gwarantuję Ci swoją dyspozycyjność oraz elastyczność. Dopasujemy godziny spotkań tak, abyś wygospodarowała czas tylko dla siebie i mogła cieszyć się treningiem. Nie zapomnij, że ćwiczenia mają być dla Ciebie nade wszystko przyjemnością oraz chwilą wytchnienia od domowych obowiązków. Widzimy się na treningu!